Którzy zawodnicy MMA pojawią się w filmie Underdog? (GALERIA)

Sporty walki

Już 11 stycznia na ekranach kin w całej Polsce pojawi się film "Underdog". W fabule produkcji sporą rolę odgrywają także sporty walki, a dokładniej MMA. W takiej sytuacji na planie zdjęciowym nie mogło zabraknąć przedstawicieli wszechstylowej walki wręcz. Jedną z głównych ról w filmie zagrał Mamed Khalidov. Kogo jeszcze zobaczymy w produkcji KSW?

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW. Reżyserią filmu zajął się Maciej Kawulski. Współwłaściciel KSW bardzo często tworzył materiały wideo promujące wydarzenia, ale po raz pierwszy miał do czynienia z tak dużą formą jaką jest pełnometrażowy film fabularny. - Plan zdjęciowy jest dla nas naturalnym środowiskiem, ale za to doszła jeszcze fabuła i musieliśmy znaleźć nieco szerszą optykę - opowiadał.

 

Kawulski był pod wrażeniem gry Khalidova. Zawodnik wcielił się w rolę Deni Takaeva, który w filmie rywalizuje z Borysem "Kosą Kosińskim (Eryk Lubos). - Mamed zaskoczył mnie tym, że stworzył od nowa postać, choć mógł przecież pozostać sobą. Wszyscy bardzo mnie zaskoczyli... Eryk zaimponował mi tym, że tak naprawdę na rok stał się zawodnikiem wszechstylowej walki wręcz - powiedział Kawulski.

 

W filmie pojawiają się także inni przedstawiciele sceny wszechstylowej walki wręcz. Szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzymał m.in. Roman Szymański. - Było sporo pracy na planie zdjęciowym. Zagrałem rolę drugiego trenera rywala Mameda Khalidova. Nie była to duża rola, ale wydaje mi się, że udało mi się odnaleźć w nowej skórze - opowiadał Szymański.

 

Którzy zawodnicy jeszcze pojawili się na planie zdjęciowym filmu "Underdog"? Sprawdźcie w naszej galerii!

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie