PlusLiga: Cerrad Czarni pokonali reprezentację w sparingu!

Siatkówka
PlusLiga: Cerrad Czarni pokonali reprezentację w sparingu!
fot. Cyfrasport

Cerrad Czarni Radom pokonali reprezentację Izraela 3:1 (25:18, 19:25, 25:23, 25:23) w sparingowym meczu. Jutro podopieczni trenera Grzegorza Rysia zmierzą się w Zawierciu z Aluronem Virtu Wartą (początek 15.45).

Reprezentacja Izraela przygotowuje się w Polsce do eliminacyjnego meczu mistrzostw Europy z Łotwą 9 stycznia. - We wtorek lecimy do Rygi skąd udamy się na miejsce rywalizacji. W Polsce jesteśmy od 29 grudnia - powiedział Grzegorz Ryś, który w 2003 roku w Teheranie doprowadził polskich juniorów do mistrzostwa świata.

 

Grzegorz Ryś był zadowolony z poziomu zaprezentowanego przez swój zespół. - Rzadko mamy możliwość spotkania się z tak silną drużyną - powiedział. - Mieliśmy okazję na organizację przyjęcia przy bardzo silnej zagrywce. Była okazja do poćwiczenia własnego bloku.

 

Zdaniem trenera reprezentacji Izraela "Radom jest ekipą, która może powalczyć o medale, choć w czołówce PlusLigi nie brakuje mocnych drużyn." - Cerrad Czarni mają potencjał, wartościowych zmienników o dobrą organizację gry - zakończył Grzegorz Ryś.

 

W tabeli grupy, w której gra Izrael, prowadzi Estonia z trzema zwycięstwami, Izraelem jedna wygrana i dwie porażki oraz Łotwą, która ma bilans 0-2.

mt, PlusLiga.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze