Jakim aktorem jest Khalidov?

Sporty walki

Już 11 stycznia do kin w całej Polsce trafi film "Underdog", który niesie za sobą ogromne zainteresowanie świata sportu i nie tylko. W rolę wojownika MMA wcielił się Eryk Lubos, jednak jeszcze cięższe zadanie czekało Mameda Khalidova, który na wiele miesięcy został aktorem. Jak jego nową rolę skomentowali bardziej doświadczeni "koledzy po fachu", którzy zagrali w filmie?

Michał Mikołajczak: Do tej pory oglądałem Mameda, gdy dusił swoich rywali lub zakładał im dźwignię. Okazał się bardzo dobrym aktorem. Ma ogromny dystans do siebie i poczucie humoru, a to jest dla mnie największa niespodzianka.
 
Eryk Lubos: Mamed to jest tak silna osobowość... Być sportowcem i wytrzymać te wszystkie przeciążenia... Sportowcy to są charakterne kozaki. Umiejętność powtarzalności jest im dana przez trening i dochodzi do tego osobowość Mameda, mamy przepis na sukces. Nie ma żadnych uwag. Skupienie, pokora i osobowość, to jego mocne strony.
 
Aleksandra Popławska: Sportowcy okazali się bardzo dobrymi aktorami. Aktorzy powinni czuć się zagrożeni, bo Mamed ukazał się utalentowaną postacią. Potrafił grać sceny bez dubli, bez powtórek, nie mylił się mówiąc monologi, wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Oni są świetnie przygotowani kondycyjnie, to nie jest dla nich żadna nowość stawać przed kamerą. To jednak znacznie inny zawód, oni zrobili to fantastycznie.
 
Maciej Kawulski: Mamed zaskoczył mnie tym, że stworzył od nowa postać, choć mógł przecież pozostać sobą. Wszyscy bardzo mnie zaskoczyli...
 
Wypowiedzi na temat gry aktorskiej Mameda Khalidova w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie