35:33! Kapitalna walka na przewagi w meczu na szczycie Serie A

Hitowy mecz pomiędzy liderem i wiceliderem Serie A1, w którym siatkarze Itas Trentino pokonali Sir Safety Conad Perugia 3:0, z pewnością zadowolił nawet najbardziej wybrednych kibiców siatkówki. Choć gospodarze zamknęli to starcie w trzech setach, emocji nie brakowało. Szczególnie w trzeciej odsłonie, zakończonej wynikiem 35:33! Zobacz wideo.

Goście pierwsi mieli piłkę setową (23:24), ale siatkarze Itas Trentino zdołali doprowadzić do rywalizacji na przewagi. Oglądaliśmy w niej niezwykle zaciętą, wyrównaną walkę, w której obie ekipy miały w górze piłki na skończenie seta.

Partia trwała aż 41 minut. W końcu Uros Kovacević atakiem z drugiej linii wywalczył piłkę meczową dla gospodarzy, a w kolejnej akcji Luca Vettori skutecznym atakiem po bloku ustalił wynik tej odsłony na 35:33 i zakończył mecz.

Zacięta końcówka trzeciego seta meczu Itas Trentino – Sir Safety Conad Perugia 3:0 w załączonym materiale wideo.