Kawulski i bohaterowie FEN 23 gośćmi Puncher Extra Time

Sporty walki
Kawulski i bohaterowie FEN 23 gośćmi Puncher Extra Time
fot. Polsat Sport

W poniedziałek pierwszy raz w 2019 roku na antenie Polsatu Sport oraz Polsatsport.pl pojawi się program Puncher Extra Time! W studiu pojawi się m.in. współwłaściciel KSW oraz reżyser filmu "Underdog" Maciej Kawulski oraz bohaterowie zbliżającej się wielkimi krokami gali FEN 23. Transmisja od 20:00!

"Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.  Premier już w piątek 11 stycznia!


W pierwszym polskim filmie o MMA wystąpi wielu zawodników, których kojarzą fani. Prócz Khalidova będziemy mogli zobaczyć m.in. Romana Szymańskiego, Roberto Soldica czy Popka Monstera. Aktorzy występujący w tej produkcji zdążyli już ich pochwalić. Czy rzeczywiście poszło im tak dobrze? Przekonamy się już niedługo!


Swoje zdanie w tej kwestii wyrazi współwłaściciel KSW oraz reżyser filmu Maciej Kawulski.


W drugiej części pojawią się bohaterowie gali FEN 23, która w najbliższą sobotę odbędzie się w Lubinie. W walce wieczoru tytułu wagi lekkiej będzie bronił Mateusz Rębecki, a jego rywalem będzie Daguir Imavov. "Chińczyk" ma na koncie już jedną udaną obronę - w październiku zeszłego roku pokonał przed czasem Łukasza Koperę. Jakiego starcia spodziewa się w sobotę? O tym z pewnością opowie w poniedziałkowym programie.


Ponadto, w studiu zobaczymy również pretendenta do tytułu mistrza w wadze półśredniej w formule K-1 Dominika Zadorę (jego rywalem będzie Łukasz Pławecki) oraz Szymona Duszę (zmierzy się z Tymoteuszem Łopaczykiem).


Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz Jurkowski.

Goście: Maciej Kawulski. Mateusz Rębecki, Dominik Zadora, Szymon Dusza.


Transmisja Puncher Extra Time w poniedziałek od 20:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl!

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze