Bargiel nagrał swój zjazd. „Wolę po jajecznicy być w Zakopanem” (WIDEO)

Zimowe

Jeszcze z soboty na niedzielę Andrzej Bargiel odbierał nagrodę za ósme miejsce w 84. Plebiscycie Przeglądu Sportowego i Polsatu na Najlepszego Sportowca 2018 roku, a następnie bawił się na Balu Mistrzów Sportu. W poniedziałek polski narciarz i himalaista zamieścił już nagranie ze swojego zjazdu w Zakopanem.

Przypomnijmy, że Bargiel jako pierwszy człowiek w historii zjechał na nartach z wierzchołka K2 (8611 metrów) do bazy bez zdejmowania nart. Uczynił to 22 lipca minionego roku.

 

- Boję się jak każdy człowiek. Tylko może w moim przypadku ta granica jest lekko przesunięta. Muszę z pewnością ciężko pracować, aby nie bać się i poznawać to, co chcę zrobić. Kiedy mam wszystko świetnie przygotowane i zaplanowane to strach znika, bo wiem co mnie czeka – powiedział 30-latek w rozmowie z Polsatsport.pl tuż po zakończonej Gali.

 

W poniedziałek sam zainteresowany umieścił w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać jego zjazd po zakopiańskich górach. Tam z pewnością czuje się najlepiej. „Jednak wolę po jajecznicy być w Zakopanem” – napisał. Dla wybitnego narciarza wysokogórskiego taki zjazd to z pewnością spora frajda i rekreacja. Samo nagranie może jednak robić wrażenie.

 

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie