Grejman: Oto najlepszy sportowiec roku. I zarazem najskromniejszy

Siatkówka

Narzeczona Bartosza Kurka Anna Grejman zabrała głos w sprawie wyników Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu, w którym triumował Kurek. - Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego ile trudu, wysiłku, nerwów Go kosztowało i ile przeciwności musiał pokonać, żeby wrócić „do siebie”. A Gościu zrobił nawet i więcej. Dlatego ten tytuł zasłużony w 1000 procentach - napisała Grejman na Instagramie.

Kurek i Grejman to najsłynniejsza para w polskiej siatkówce. W obecnym sezonie Kurek grał w Stoczni Szczecin, natomiast Grejman reprezentowała barwy Chemika Police, ekipy aktualnych mistrzyń Polski. W momencie, gdy Kurek zakończył przygodę ze Stocznią, która zbankrutowała, jego partnerka szybko rozwiązała również umowę z Chemikiem i przeniosła się z narzeczonym do Warszawy.

 

To właśnie w stolicy odbywała się Gala Mistrzów Sportu, na której wszystkie oczy zwrócone były na najlepszego siatkarza MŚ 2018. Kurek w hotelu DoubleTree by Hilton pojawił się oczywiście wraz ze swoją partnerką. Siatkarz przed kamerami chwalił Grejman. - Moja narzeczona zawsze wygląda bardzo pięknie, także dzisiaj nie mogło być inaczej - mówił jeszcze przed Galą. Kilka godzin później odbierał nagrodę dla Najlepszego Sportowca Polski w 2018 roku.

 

Swoje zdanie na temat wyników Plebiscytu wyraziła również w poniedziałek Grejman, która opublikowała post na Instagramie.

 

"Proszę państwa, oto najlepszy sportowiec roku! I najskromniejszy zarazem. A jaki przystojny w tym "garniaku". (...) Człowiek wzór. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego ile trudu, wysiłku, nerwów Go kosztowało i ile przeciwności musiał pokonać, żeby wrócić „do siebie”. A Gościu zrobił nawet i więcej. Dlatego ten tytuł zasłużony w 1000 procentach. Koniec, kropka. Dziękuję za uwagę."

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie