Jest oferta kupna Wisły Kraków

Piłka nożna
Jest oferta kupna Wisły Kraków
fot. PAP

W poniedziałek rano wpłynęła oferta kupna Wisły Kraków. Przedstawiciele "Białej Gwiazdy" przekazali informację podczas spotkania z Klubem Biznesu. Nie ujawniono od kogo pochodzi propozycja oraz czy transakcja zostanie sfinalizowana.

Sytuacja Wisły Kraków zmienia się z minuty na minutę. "Przegląd Sportowy" przekazał, że klub może kupić polski miliarder Zbigniew Jakubas. Sam zainteresowany zaprzeczył jednak tym doniesieniom.

 

Według najnowszych informacji, które za pośrednictwem Twittera udostępnił Mateusz Miga ze "Sportu", do klubu wpłynęła oferta kupna, lecz nie pochodzi ona od Jakubasa. Szczegółowe informacje nie są znane.

 

 

"Biała Gwiazda" mimo nadszarpniętego wizerunku zyskuje coraz więcej chętnych do pomocy. Przypomnijmy, że na obecną chwilę licencja klubu została zawieszona.

 

Kilku zawodników złożyło wnioski do zapłaty zaległych wynagrodzeń dla zawodników. W przypadku braku funduszy na spłatę kontrakty zostaną rozwiązane. Sport.pl poinformował, że w środę nowy prezes Rafał Wisłocki oraz Bogusław Leśnodorski mają spotkać się z piłkarzami. Celem spotkania ma być uproszenie o cierpliwość i pozostanie w klubie.

CM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie