Mourinho myśli o dwóch byłych klubach. "To byłby zaszczyt"

Piłka nożna
Mourinho myśli o dwóch byłych klubach. "To byłby zaszczyt"
fot. PAP

Jose Mourinho w grudniu opuścił Manchester United i obecnie pozostaje bez pracy. Portugalczyk w rozmowie z włoskimi mediami przyznał, że powrót do Realu Madryt czy też Interu Mediolan byłby dla niego zaszczytem.

Mourinho prowadził Manchester United od maja 2016 roku. Słabe wyniki w obecnym sezonie spowodowały, że klub pożegnał się z Portugalczykiem. Ostatnio "Mundo Deportivo" poinformowało, że szkoleniowiec chciałby wrócić do Realu Madryt, ale postawił dwa warunki klubowi. Chciał sprowadzenia środkowego obrońcy oraz napastnika.

"The Special One" prowadził już "Królewskich" w latach 2010-2013. W tym czasie zdobył mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Króla oraz Superpuchar Hiszpanii.

- Powrót do Realu czy Interu byłby dla mnie zaszczytem. Rozmawiam o tym na razie tylko z Tobą - powiedział do reportera 

Correio da Manha TV Portugalczyk. W Mediolanie pracował on w latach 2008-2010, a jego największym sukcesem jest wygranie z włoską ekipą Ligi Mistrzów.


- Kiedy trener albo piłkarz wraca do swojego poprzedniego klubu, to oznacza to, że zrobili tam coś pozytywnego. Tak się czułem na przykład, gdy wracałem do Chelsea - dodał.

Niedawno Mourinho zainteresowała się Benfica, jednak Mourinho nie przystał na jej warunki. Ponadto dodał, że na razie nie ma zamiaru wracać do Portugalii.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze