FEN 24: Walka raperów i hitowe starcie o pas potwierdzone!

Sporty walki

Organizcja Fight Exclusive Night odkryła kolejne karty! Na gali FEN 24, która odbędzie się 16 marca na Torwarze, zobaczymy niezwykle interesujące starcie o pas mistrzowski między Andrzejem Grzebykiem a Kamilem Gniadkiem. Drugi raz do klatki wyjdzie za to Arab - jego przeciwnikiem będzie Maciej Gnatowski, czyli Wujek Samo Zło.

Prezes Paweł Jóźwiak przyzwyczaił już fanów do wydarzeń organizowanych na warszawskim Torwarze. Wcześniej wiedzieliśmy już, że na gali FEN 24 zobaczymy występy Kamila Gniadka, Kamila Łebkowskiego, Radosława Paczuskiego, Arkadiusza Wrzoska oraz Araba.

 

W najnowszej zapowiedzi poznaliśmy więcej szczegółów. Rywalem Gniadka będzie mistrz FEN Andrzej Grzebyk. Z kolei przeciwnikiem "Araba" będzie inny raper - Wujek Samo Zło.

 

"Arab" przebojem wdarł się w świat zawodowego MMA, wygrywając w swoim debiucie podczas gali FEN 19 z Bartłomiejem "Rubym" Brzezińskim. Al-Sulwi kontrolował przebieg tego pojedynku w pierwszej rundzie, w drugiej skończył starcie przed czasem. "Arab" od wielu lat związany jest ze sportami walki, gdyż trenuje brazylijskie jiu-jitsu.

 

W Warszawie pojawi się również Kamila Porczyk.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze