PlusLiga: ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarze PlusLigi wracają na parkiety po niedługiej przerwie. W sobotnie popołudnie odbędzie się hit 15. kolejki PlusLigi. ONICO Warszawa podejmie Asseco Resovię Rzeszów. Czy stołeczny klub umocni swoją wysoką pozycję w tabeli, a może rzeszowianie sięgną po czwarte zwycięstwo z rzędu? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl

Sobotnie starcie w hali Torwar to pojedynek drugiej drużyny PlusLigi z jedenastą. Podopieczni Gheorghe Cretu po nieudanym starcie sezonu, odbudowują swoją pozycję, wygrywając ostatnie trzy spotkania z rzędu. Warto pamiętać, że w pierwszym spotkaniu bieżącego sezonu, ONICO pokonało w Rzeszowie Resovię 3:1. Zważywszy na wzmocnienia, jakie dokonał stołeczny klub od tamtego czasu, szanse na ponowne zwycięstwo są duże.

W Warszawie pojawi się aż dziewięciu siatkarskich mistrzów świata. W zespole gospodarzy takim tytułem mogą pochwalić się Bartosz Kurek, Damian Wojtaszek, kontuzjowany Bartosz Kwolek (MŚ 2018), Andrzej Wrona oraz Stephane Antiga (MŚ 2014), natomiast w zespole gości są to Damian Schulz (MŚ 2018), Mateusz Mika, Rafał Buszek i Marcin Możdżonek (MŚ 2014).

Relacja i wynik na żywo z meczu ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 14.45 na Polsatsport.pl

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze