Najlepsze akcje Leona w hicie z Cucine Lube Civitanova (WIDEO)

Siatkówka

Hitowe sobotnie spotkanie Serie A1 zakończyło się zwycięstwem Sir Safety Perugii. Wilfredo Leon raz jeszcze poprowadził lidera do triumfu z silnym rywalem, tym razem łupem padli siatkarze Cucine Lube Civitanova. Przyjmujący był najlepiej punktującym siatkarzem w tym spotkaniu, zakończył je z 16 punktami na koncie.

Starcie drugiej z trzecią siłą Serie A1 zapowiadało się na niezwykłe widowisko. Dwa wyrównane sety na otwarcie padły łupem Sir Safety Perugii, która zmierzała po kolejną ligową wiktorię i powrót na fotel lidera Serie A1 - przynajmniej do niedzielnego spotkania Trentino Volley.
 
Podopieczni Ferdinando Di Giorgiego wrócili do gry po zdecydowanej wygranej w secie trzecim. Na szczęście gospodarzy w świetnej formie był tego dnia Wilfredo Leon, który w najważniejszych momentach dawał swojemu zespołowi to, czego można wymagać od lidera.
 
Przyszły reprezentant Polski miał tego dnia skuteczność w ataku na poziomie 52% i zakończył spotkanie z 16 punktami na koncie - złożyły się na to między innymi cztery asy serwisowe i jeden skuteczny oraz bardzo efektowny pojedynczy blok.
 
Najlepsze akcje Leona w meczu Perugia - Lube w załączonym materiale wideo.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze