Siatkarskie Plusy: Kulisy Gali 90-lecia

Siatkówka

Za nami wielkie siatkarskie wydarzenie. W sobotni wieczór w studiu Polsatu odbyła się gala 90-lecia polskiej siatkówki "Siatkarskie Plusy", na której uhonorowani zostali najwybitniejsi przedstawiciele tej dyscypliny sportu w naszym kraju. Zawodnicy, zawodniczki, trenerzy oraz wielu innych gości specjalnych spotkało się, aby wspólnie móc celebrować tę uroczystość. Przyjrzeliśmy się temu z nieco innej strony. Zapraszamy za kulisy!

To było spotkanie jednej, wielkiej siatkarskiej rodziny. Kilka pokoleń siatkarek, siatkarzy, trenerów oraz wielu innych ludzi tego sportu znalazło czas, aby razem powspominać największe sukcesy reprezentacyjne - począwszy od dwóch brązowych medali pań na igrzyskach olimpijskich w 1964 oraz 1968 roku, a skończywszy na mistrzostwie świata panów w minionym roku.

 

To wielkie siatkarskie wydarzenie zostało rzecz jasna zarejestrowane przez kamery Polsatu Sport. Przygotowaliśmy dla państwa kulisy tej uroczystości. Jak wyglądały przygotowania oraz sama gala z nieco innej perspektywy?

 

W materiale możemy posłuchać między innymi wypowiedzi Mariusza Wlazłego, Stephane'a Antigi, Bartosza Kwolka, Pawła Zatorskiego z żoną, ale także dawnych mistrzów jak Tomasza Wójtowicza i Ryszarda Boska. Jak podobała im się ceremonia?

 

Kulisy gali "Siatkarskie Plusy" w załączonym materiale wideo.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze