Siatkarskie Plusy: Mnóstwo gwiazd na czerwonym dywanie (ZDJĘCIA)

Siatkówka
Siatkarskie Plusy
Galeria zdjęć (82)

Na sobotniej gali "Siatkarskie Plusy", która uświetniła 90-lecie Polskiej Siatkówki, nie brakowało największych osobistości oraz legend tej dyscypliny sportu. Takie wydarzenie to również nie lada gratka dla fotoreporterów, którzy uchwycili bohaterów tej uroczystości na swoich zdjęciach. Przeżyjmy to jeszcze raz, tym raz okiem aparatu.

Brązowe medalistki igrzysk olimpijskich z 1964 oraz 1968 roku, mistrzowie świata oraz mistrzowie olimpijscy z 1974 oraz 1976 roku, medaliści mistrzostw Europy, Ligi Światowej, Pucharu Świata i w końcu mistrzowie świata z 2014 oraz 2018 roku - to tylko część uczestników wielkiego wydarzenia jakim były "Siatkarskie Plusy". Na uroczystości pojawili się reprezentanci kraju, którzy z orzełkiem na piersi grali przez wiele dekad. Swoją obecnością galę zaszczycił także Prezydent RP Andrzej Duda.

 

W sobotni wieczór pojawili się również przedstawiciele światowej federacji siatkówki FIVB, którzy ogłosili, że mistrzostwa świata kobiet w 2022 roku odbędą się na parkietach w Holandii i Polsce.

 

W sumie wyróżnionych zostało kilkudziesięciu reprezentantów Polski, którzy z powodzeniem grali dla naszego kraju.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z "Siatkarskich Plusów".

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze