Parzęczewski i bohater Babilon MMA 7 gośćmi Puncher Extra Time

Sporty walki
Parzęczewski i bohater Babilon MMA 7 gośćmi Puncher Extra Time
fot. Polsat Sport

Gośćmi magazynu sportów walki Puncher Extra Time będzie uczestnik gali Babilon MMA 7 Daniel Rutkowski. O plany dotyczące dalszej kariery zapytamy pięściarza plasującego się w czołówce rankingu WBO kategorii półciężkiej - Roberta Parzęczewskiego. Premiera magazynu we wtorek na portalu Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport.

W części poświęconej MMA skoncentrujemy się na zbliżającej się wielkimi krokami gali organizowanej przez promotora Tomasza Babilońskiego. Choć ostatnie wydarzenie spod szyldu Babilon MMA miało miejsce w połowie grudnia minionego roku, to organizacja nie zwalnia tempa i kolejna gala została zaplanowana już na 25 stycznia! Ozdobą wieczoru w Żyrardowie będzie z pewnością walka w kategorii piórkowej, w której zmierzą się Rutkowski (6-2, 5 KO) i Rajewski (8-4, 5 KO).

 

Nie przejdziemy również obojętnie obok wydarzeń minionego weekendu, czyli gali FEN 23 w Lublinie. Emocji było aż nadto, a najlepiej świadczy o tym liczba nokautów - tylko jeden pojedynek karty głównej skończył się decyzją sędziów! Słowa dotrzymał m.in. Marcin Sianos (4-3, 4 KO), który w efektowny sposób "zgasił światło" swojemu imiennikowi Zontkowi (17-12, 2 NC, 9 KO, 5 SUB). Niespodziankę sprawił Dominik Zadora (22-7), który całkowicie "rozbił" lewą nogę Łukasza Pławeckiego (23-15-1) i odebrał mu pas kategorii do 77 kg w formule K-1. Swoje zrobił również Mateusz Rębecki (8-1, 3 KO, 4 SUB), który całkowicie zdominował Daguira Imavova (12-3-1, 3 KO, 1 SUB). Po piekielnie mocnych ciosach na korpus, narożnik Francuza zdecydował się nie wypuszczać swojego zawodnika na drugą rundę. W trakcie programu zostaną ogłoszone bonusy po gali.

 

W części poświęconej "szermierce na pięści" o plany na najbliższą przyszłość zapytamy Roberta Parzęczewskiego (22-1, 15 KO), który 22 grudnia ubiegłego roku w efektowny sposób pokonał na gali MB Boxing Night: Wojna Domowa w Radomiu Dariusza Sęka (27-5-3, 9 KO). Pięściarz, który w rankingu WBO kategorii półciężkiej wyprzedza m.in. Siergieja Kowaliowa czy Badou Jacka wyzwał ostatnio do walki, posiadającego pas mistrza Europy, Dominika Boesela (28-1, 10 KO).

 

Prowadzący: Artur Łukaszewski
Goście: Daniel Rutkowski, (MMA), Robert Parzęczewski, Janusz Pindera (boks).

 

W związku ze śmiercią Pawła Adamowicza premiera Puncher Extra Time odbędzie się we wtorek o godz. 17:30 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze