UFC: Lipski coraz bliżej debiutu. Trenuje m.in. z Cyborg (WIDEO)

W nocy z soboty na niedzielę w oktagonie największej organizacji MMA na świecie zadebiutuje Ariane Lipski (11-3, 6 KO, 2 SUB). Brazylijka dobrze znana w naszym kraju zmierzy się z Joanne Calderwood (12-3, 5 KO, 1 SUB). Do tej walki przygotowuje się z byłą mistrzynią UFC Cris Cyborg (20-2-1NC, 17 KO).
UFC: Lipski coraz bliżej debiutu. Trenuje m.in. z Cyborg (WIDEO)
fot. Instagram/Ariane Lipski

Lipski ma na koncie dziewięć zwycięstw z rzędu. To zaowocowało zainteresowaniem ze strony organizacji UFC, która chętnie sięgnęła po "Królową Przemocy". Jej debiut był kilkukrotnie przekładany, ale jak na razie wszystko wskazuje, że dojdzie on do skutku w nocy z soboty na niedzielę. Wtedy odbędzie się gala UFC Fight Night: Cejudo vs Dillashaw.

 

Brazylijka nie otrzymała taryfy ulgowej, gdyż jej rywalką będzie Joanna Calderwood. Znanej Szkotce nie idzie może ostatnio najlepiej - dwie porażki w trzech pojedynkach - ale nadal stać ją na dobre występy. Jej poprzednie starcie odbyło się w sierpniu 2018 roku, kiedy to już w pierwszej rundzie poddała Kalindrę Farię.

 

Lipski przygotowuje się do tej walki przy pomocy byłej mistrzyni wagi piórkowej Cris Cyborg.

 

 

Transmisje gal UFC na sportowych antenach Polsatu! Gala UFC Fight Night: Cejudo vs Dillashaw w nocy z soboty na niedzielę od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

Zobacz także:
Podziel się:
Skomentuj:
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij