Genoa szuka następcy Piątka. Na celowniku Polak!

Piłka nożna
Genoa szuka następcy Piątka. Na celowniku Polak!
fot. Cyfrasport

Krzysztof Piątek wciąż jest piłkarzem Genoi, ale lada moment sytuacja może ulec zmianie, bowiem 24-latkiem interesują się potężne kluby takie jak AC Milan. Obecny pracodawca Polaka zdaje sobie z tego sprawę i już rozgląda się za potencjalnym następcą. A może nim zostać kolejny reprezentant Biało-Czerwonych.

Enrico Preziosi, właściciel Genoi przyznał, że na ten moment Piątek wciąż jest piłkarzem jego klubu. - Żadna poważna oferta nie wpłynęła. Jeżeli pojawi się jakaś potężna suma, wówczas ją rozważymy, ale na ten moment Krzysztof regularnie trenuje z pierwszym zespołem - przyznał.

 

Mimo tej wypowiedzi Preziosiego, Genoa rozgląda się na rynku transferowym, aby pozyskać kogoś w miejsce Piątka. Klub ze Stadio Luigi Ferraris rozpoczął negocjacje z Karolem Świderskim, piłkarzem Jagiellonii Białystok, który w tym sezonie strzelił 9 goli w 23 meczach.

 

Informację o tym podały włoskie media, sugerując, że Preziosi jest zwolennikiem tego transferu, a po tym jak Piątek przetarł szlaki w Genoi, klub, którego trenerem jest Cesare Prandelli z chęcią sprowadziłby kolejnego Polaka.

 

Niespełna 22-letni Świderski jest łączony także z przejściem m.in. do greckiego PAOK Saloniki oraz z klubami z Niemiec i Danii.

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze