Poważne kłopoty Ronaldo! Była dziewczyna atakuje Portugalczyka

Piłka nożna
Poważne kłopoty Ronaldo! Była dziewczyna atakuje Portugalczyka
fot. PAP

Kolejne "czarne chmury" zbierają się na Cristiano Ronaldo. Była dziewczyna piłkarza, Brytyjka Jasmine Lennard zaangażowała się w sprawę rzekomego gwałtu Portugalczyka na Kathryn Mayordze. Piłkarz uważa jednak, że z brytyjską celebrytką nigdy nic go nie łączyło.

Mayorga oskarża Ronaldo o gwałt, którego piłkarz miał dokonać w 2009 roku w Las Vegas. Zdaniem kobiety Portugalczyk wręczył jej 375 tysięcy dolarów za milczenie. Po kilku latach sprawa ujrzała światło dzienne. Wszystko przez hakerów "Football Leaks", których rewelacje na ten temat opublikował dziennik "Der Spiegel" w 2017 roku.

Ronaldo za każdym razem nie przyznawał się do zarzucanych mu czynów. Niemieckiej gazety jednak nie pozwał. Cała sprawa źle wpłynęła na jego wizerunek. Dla przykładu EA Sports wycofało okładkę gry FIFA 19 z Portugalczykiem. Niedawno informowaliśmy, że policja w Las Vegas ma nakaz pobrania próbki DNA od gwiazdy Juventusu. Więcej o tym przeczytacie TUTAJ

Wydaje się, że kłopoty piłkarza się nie skończyły. Znana brytyjska modelka oraz uczestniczka tamtejszej wersji "Big Brothera"Lennard zaoferowała pomoc Mayordze. Przedstawiciel Amerykanki poleci do Londynu na spotkanie z Brytyjką.

Lennard twierdzi, że dziesięć lat temu spotykała się z Ronaldo i również chce złożyć pozew przeciwko zawodnikowi turyńskiego klubu. Piłkarz miał się dopuścić wobec niej przestępstw na tle seksualnym. Ponadto szantażować ją nagimi zdjęciami. Zdaniem kobiety, Portugalczyk groził, że wyśle fotografie jej ojcu. Przedstawiciele mistrza Europy twierdzą, że oskarżony nigdy nie spotkał się z Brytyjką.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze