Jodłowiec zostaje w Piaście Gliwice

Piłka nożna
Jodłowiec zostaje w Piaście Gliwice
fot. Cyfrasport

Tomasz Jodłowiec wiosną nadal będzie grał w występującym w ekstraklasie Piaście Gliwice. Piłkarz został ponownie wypożyczony z Legii Warszawa do końca tego sezonu. 33-letni pomocnik przyszedł do gliwickiego klubu rok wcześniej, kiedy zespół bronił się przed spadkiem i stał się ważnym ogniwem ekipy trenera Waldemara Fornalika. Wtedy też formalności były załatwiane tuż przed wyjazdem Piasta na zimowy obóz do Hiszpanii.

 Jodłowiec rozegrał dotąd 29 meczów w gliwickiej drużynie i strzelił dla niej cztery gole. Szkoleniowiec Piasta nie ukrywał, że liczy na pozostanie w drużynie 49-krotnego reprezentanta Polski, którego wypożyczenie kończyło się w grudniu.

 

- Rozmowy przebiegły w dobrej atmosferze. Cieszę się, że udało się dopiąć wszystkich formalności i zostaję na kolejne pół roku w Piaście. O wyborze zadecydował przede wszystkim ostatni rok, jaki spędziłem w Gliwicach. To był dobry okres, w którym wiele się wydarzyło, bo z sukcesem walczyłem z zespołem o utrzymanie, a teraz osiągamy dobre wyniki i w Piaście dzieje się dużo dobrego. Chcę zostać z drużyną do końca tego sezonu – powiedział piłkarz, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

 

Jodłowiec nie brał udziału w styczniowych treningach Piasta. W niedzielę wraz z drużyną wyleci na dwutygodniowe zgrupowanie w tureckiej Antalyi.

 

Rok temu razem pomocnikiem przyszedł z Legii do Piasta stoper Jakub Czerwiński. Wiosną był wypożyczony, potem gliwiczanie zdecydowali się go "wykupić".

PAP, WŁ

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze