Wyjątkowy prezent Kloppa dla 104-letniego kibica

Piłka nożna
Wyjątkowy prezent Kloppa dla 104-letniego kibica
fot. PAP

W 2019 roku Liverpool będzie obchodził swoje 127 urodziny. 104 lata skończy zaś jeden z najstarszych fanów "The Reds". Bernard Sheridan jest kibicem klubu z Anfield od 96 lat. W związku z tym Jurgen Klopp postanowił mu sprawić urodzinowy prezent.

Sheridan przyznał, że zaczął kibicować Liverpoolowi w wieku ośmiu lat czyli w... 1915 roku! Fan "The Reds" 25 stycznia będzie obchodził 104. urodziny. Niemiecki szkoleniowiec drużyny z Anfield postanowił więc sprezentować mu bilet na spotkanie z Crystal Palace. Wysłał także mężczyźnie list.

 


- Drogi Bernardzie, chciałbym życzyć Ci wszystkiego najlepszego z okazji 104. urodzin. Mam nadzieję, że będziesz je obchodził w gronie rodziny i przyjaciół. Dziękuję za wspieranie zespołu. Nigdy nie będziesz podążał sam - napisał w liście Klopp. Ponadto Brytyjczyk otrzymał koszulkę z własnym nazwiskiem i numerem 104, a także tort.

Fan Liverpoolu ma obecnie siedmiu wnuczków i czternaście prawnuków. Jak sam twierdzi kibicował "The Reds" zarówno w czasach świetności, jak i w trudnych momentach. Mecz z Crystal Palace odbędzie się w sobotę. - "Wisienką na torcie" będzie zwycięstwo Liverpoolu - stwierdził Sheridan.

Przypomnijmy, że "The Reds" nie wygrali ligi angielskiej od 1990 roku. W tym sezonie zespół Kloppa prowadzi po 22 kolejkach w tabeli Premier League. Nad drugim Manchesterem City ma cztery punkty przewagi.

 

Wyniki i tabela Premier League

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze