28-letni Sala został pozyskany przez Carddif City z francuskiego Nantes. We wtorek miał dołączyć do swojego nowego klubu, ale samolot, w którym się znajdował zniknął z radarów nad kanałem La Manche.

 

Wszystko wskazuje na to, że awionetka runęła do morza. Mimo zaangażowania służb ratunkowych, poszukiwania nie przyniosły dotychczas pozytywnych wieści i będą kontynuowane w środę.

 

W tym samym czasie, kiedy piłkarski świat modli się o odnalezienie argentyńskiego zawodnika, Cristiano Ronaldo przebywał w madryckim sądzie, gdzie został skazany na 23 miesiące w zawieszeniu oraz grzywnę w wysokości 18.8 miliona euro za unikanie płacenia podatków. Sam zainteresowany już po zakończonym procesie wrócił do Turynu swoim czarterem, umieszczając zdjęcie, na którym zadowolony patrzy w telefon. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie niefortunna zbieżność wydarzeń...

 

Na to zdjęcie od razu zareagował m.in. Gary Lineker, który napisał "To nie jest odpowiedni dzień na takiego Tweetta. Naprawdę nie jest". Wielu internautów wypowiedziało się w podobny sposób. Być może Portugalczyk był tak zafrasowany swoim procesem sądowym, że umknęła mu informacja o zaginionej awionetce z Salą na pokładzie.