La Gazzetta dello Sport: Porozumienie w sprawie transferu Piątka zawarte!

Piłka nożna
La Gazzetta dello Sport: Porozumienie w sprawie transferu Piątka zawarte!
fot. PAP

Jak donosi włoska La Gazzetta dello Sport Krzysztof Piątek, Genoa oraz AC Milan doszli do porozumienia w sprawie transferu. 23-letni napastnik ma podpisać kontrakt z klubem z Mediolanu lada moment, a wartość umowy będzie wynosić 35 milionów euro plus ewentualne bonusy. Więcej szczegółów nie ujawniono.

Po kilkugodzinnym spotkaniu włodarzy klubów z Genoi i Mediolanu udało się znaleźć porozumienie w sprawie transferu Piątka. Udział w konwersacjach brali udział byli piłkarze Milanu, a obecnie zasiadający w zarządzie klubu m.in. Leonardo oraz Paolo Maldini. Polski napastnik ma przejść na San Siro za 35 milionów euro.

 

Prezes Rossonerich, Pacolo Scaroni powiedział: "Jesteśmy zadowoleni z negocjacji. Transfer jest bardzo blisko".

 

Inne włoskie media informują natomiast, że negocjacje zostały zakończone. Wszyscy czekają na oficjalne potwierdzenie transferu. Prawdopodobnie w środę dojdzie do podpisania pięcioletniego kontraktu, który zostanie poprzedzony testami medycznymi.

 

"Przyjście Piątka do Milanu jest już praktycznie sfinalizowane. Napastnik przejdzie w środę testy medyczne. Będzie czwartym Polakiem, który założy koszulkę naszego klubu. Tym pierwszym był Bartosz Salamon, który przyszedł w styczniu 2013 roku z Bresci, ale nie miał okazji zadebiutować w pierwszym składzie. Tym drugim był w poprzednim sezonie Przemysław Bargiel, ale on również nigdy nie znalazł się w pierwszej ekipie, mając także problem z grą w drugim zespole. Podobnie sytuacja dotyczyła bramkarza Michała Miśkiewicza, który grał w Primaverze w latach 2007-2009" - napisano na portalu MilanNews.it.

 

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze