Puchar Polski: Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W jednym z meczów ćwierćfinałowych Pucharu Polski siatkarzy Cerrad Czarni Radom zmierzą się z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. Oba zespoły mierzyły się już ze sobą w tym sezonie. Górą byli wtedy radomianie. Czy Jurajscy Rycerze zdołają zrewanżować się podopiecznym trenera Roberta Prygla i zapewnią sobie awans do turnieju finałowego? Relacja na żywo i wynik meczu na Polsatsport.pl.

Starcie ekip z Radomia i Zawiercia zapowiada się niezwykle ciekawie. Zespoły te notują równie udany sezon i sąsiadują ze sobą w górnej części tabeli PlusLigi. Radomianie są na fali wznoszącej. W poprzednich dwóch spotkaniach pokonali kolejno Indykpol AZS Olsztyn (3:2) i Cuprum Lubin (3:1). Jurajscy Rycerze w sobotę w przekonującym stylu pokonali (3:0) ONICO Warszawa. Podopieczni trenera Stephane'a Antigi są wiceliderem rozgrywek.

 

Mecz 1/4 finału Pucharu Polski nie będzie pierwszym starciem obu drużyn w tym sezonie. W piątej kolejce PlusLigi spotkały się ze sobą w Zawierciu. Wtedy lepsi okazali się radomianie wygrywając bez straty seta. Tym razem stawką spotkania będą nie trzy punkty, lecz awans do turnieju finałowego Pucharu Polski.

 

Gospodarze zagrali już na tym etapie rozgrywek. Dokładnie 20 lat temu siatkarze z Mazowsza występujący pod nazwą Warka Strong Club WKS Czarni Radom zdobyli krajowe trofeum po zaciętej finałowej batalii i zwycięstwie 3:2 z ekipą Yawal Jurajska AZS Bank Częstochowa. Aby spełnić marzenia kibiców i powtórzyć to osiągnięcie muszą w środę rozprawić się z Jurajskimi Rycerzami. Czy to się uda?

 

Relacja na żywo i wynik meczu Cerrad Czarni Radom – Aluron Virtu Warta Zawiercie od godziny 20:30 na Polsatsport.pl.

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze