Sytuacja Realu Madryt w La Liga po dwóch kolejnych zwycięstwach zrobiła się nieco lepsza. Co prawda straty do Barcelony oraz Atletico nie udało się zmniejszyć, ale sześć punktów zapewniło graczom Santiago Solariego awans na trzecie miejsce w tabeli.

 

Real potrzebuje wzmocnień. Dlatego też coraz częściej mówi się o sprowadzeniu Hazarda z Chelsea. Belg nie ukrywa, że chętnie zmieniłby otoczenie, choć jego umowa z londyńskim klubem wygasa latem 2020 roku. Według "The Sun" Florentino Perez może ściągnąć nie tylko jego, ale również Paulo Dybalę.

 

Argentyńczyk strzelił w tym sezonie siedem goli i zaliczył cztery asysty. Wydaje się, że Dybala jest idealny dla takiego klubu jak Real Madryt. Z miejsca mógłby stać się największą gwiazdą. Taki ruch z pewnością spodobałby się piłkarzowi, który od długiego czasu jest zainteresowany transferem do Madrytu.

 

Perez byłby w stanie wyłożyć na sprowadzenie Dybali około 100 milionów euro. Czy to wystarczy? Napastnik jest również pod lupą Pepa Guardioli, który chciałby go mieć w Manchesterze City. 

WYNIKI I TABELA LA LIGA

WYNIKI I TABELA SERIE A