Babilon MMA 7: Ceremonia ważenia przedsmakiem gali (WIDEO)

Sporty walki

Już w piątek wielkie emocje związane z kolejną galą federacji Babilon MMA. Do klatki w Żyrardowie podczas siódmej edycji Babilon MMA wejdzie m.in. niepokonany Kamil Oniszczuk.

Zawodnik poznańskiego Ankosu ma na koncie 6 wygranych. To bez wątpienia wielki talent wagi półśredniej. Pewny siebie 22-latek swojej ostatnie zwycięstwo odniósł z mocnym zapaśnikiem Saidem Abdulkadyrowem w Międzyzdrojach.

 

W piątek Oniszczuk zmierzy się z o wiele bardziej doświadczonym Guilerme Cadenią Martinsem. Na gali Babilon MMA 7 zobaczymy też błyskotliwego zapaśnika Daniela Rutkowskiego, który w efektowny sposób wygrywa swoje pojedynki. W Żyrardowie zmierzy się z Łukaszem Rajewskim.

 

Rajewski - Rutkowski to przedsmak walki wieczoru, w której spotkają się zawodnicy wagi ciężkiej. Doświadczony Michał Kita zechce dać lekcje Arturowi Głuchowskiemu.

 

W czwartek odbędzie się oficjalne ważenie, a sama gala Babilon MMA 7 odbędzie się dzień później w Żyrardowie. Transmisja od 19:30 w Poslacie Sport Fight, od godziny 20:00 również w Polsacie Sport. Z kolei od godz. 22:00 galę będzie można śledzić także w Polsacie.

Artur Łukaszewski, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze