Puchar Polski: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W rywalizacji o Puchar Polski pozostały już tylko cztery zespoły. W pierwszym z półfinałów ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie. Czy Jurajscy Rycerze sprawią niespodziankę i wyeliminują wicemistrza Polski z gry? Relacja na żywo i wynik meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie na Polsatsport.pl.

ZAKSA to weteran, jeśli chodzi o rozgrywki Pucharu Polski. Ekipa z Kędzierzyna ma na swoim koncie aż sześć trofeów. W sobotę będzie faworytem starcia, którego stawką będzie awans do wielkiego finału. Podopieczni trenera Andrei Gardiniego przystąpią do spotkania w sporym osłabieniu. W meczu ćwierćfinałowym lider zespołu Sam Deroo doznał kontuzji łydki, która wykluczyła go z występów we wrocławskiej Hali Orbita.

 

Siatkarze z Zawiercia nigdy wcześniej nie występowali na tym etapie rozgrywek. Trener Mark Lebedew twierdził jednak, że awans do finału w tym sezonie jest planem minimum. To już udało się osiągnąć. Czy Jurajscy Rycerze zdołają sięgnąć po coś więcej? O to nie będzie łatwo. ZAKSA jest w tej chwili najrówniej grającym zespołem w PlusLidze. Czy osłabiona niebecnością jednego ze swoich filarów zdoła zatrzymać walecznych rywali?

 

Relacja na żywo i wynik meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie na Polsatsport.pl.

 

WYNIKI PUCHARU POLSKI

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze