Serie A1: BCC Castellana Grotte - Consar Rawenna. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Siatkówka
Serie A1: BCC Castellana Grotte - Consar Rawenna. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Polsat Sport

W sobotni wieczór Wojciech Włodarczyk wybiegnie na boisko we włoskiej Serie A1. Jego BCC Castellana Grotte zmierzy się z ekipą Consar Rawenna. Transmisja meczu BCC Castellana Grotte - Consar Rawenna w Polsacie Sport Extra.

Drużyna Włodarczyka nie może mówić o dobrym sezonie. Z dorobkiem zaledwie sześciu punktów w osiemnastu meczach zajmuje ostatnią pozycję tracąc do przedostatniego zespołu Emma Villas Siena pięć punktów. BCC Castellana Grotte pozostaje jedyną ekipą w Serie A1, która nie wygrała nawet jednego meczu.

 

Wśród gospodarzy oprócz Włodarczyka występuje jeszcze jedno bardzo dobrze znane polskim kibicom nazwisko. To Marco Falasci - siatkarz, który przez dłuższy czas reprezentował barwy polskich klubów. Były to kolejno Trefl Gdańsk, GKS Katowice i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

 

Consar Rawenna również nie należy do ligowego topu. Z dwudziestoma punktami zajmuje dziewiątą lokatę w zestawieniu Lega Volley. W poprzednim spotkaniu podopieczni trenera Gianluci Graziosiego przegrali 1:3 z Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia.

 

Transmisja meczu BCC Castellana Grotte - Consar Rawenna od godziny 18:00 w Polsacie Sport Extra.

 

WYNIKI I TABELA SERIE A1

 

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze