Kapitalna atmosfera w Legii. Mistrzowie Polski trenowali z... "Cristiano Ronaldo" (WIDEO)

Piłka nożna
Kapitalna atmosfera w Legii. Mistrzowie Polski trenowali z... "Cristiano Ronaldo" (WIDEO)
fot. Cyfrasport

Legia Warszawa do rundy rewanżowej przygotowuje się w ojczyźnie portugalskiego trenera stołecznej drużyny Ricardo Sa Pinto. Mimo, że na zgrupowaniu szkoleniowiec z Półwyspu Iberyjskiego wprowadził rygor treningowy, to jest też czas na żarty. Podczas niedzielnych zajęć zespół z Łazienkowskiej 3 zaszczycił swoją obecnością... "Cristiano Ronaldo".

Piłkarze Legii w Portugalii mają wszystko co potrzeba, żeby świetnie przygotować się do startu ligi. Pogoda w zachodniej części Europy Południowej jest wręcz doskonała jak na tę porę roku. Co za tym idzie legioniści mają do dyspozycji perfekcyjnie przygotowane boiska do treningu.

 

Mimo etosu pracy jaki panuje na zgrupowaniu, podopieczni Sa Pinto potrafią znaleźć czas na żarty. Na jednym z treningów Marko Vesović przeistoczył się w Cristiano Ronaldo. Czarnogórzec zrobił prawdziwą furorę mając na twarzy maskę portugalskiej gwiazdy.

 

Z "Cristiano Ronaldo" chętnie przywitali się m.in. Radosław Cierzniak, Sandro Kulenović oraz sam prezes i właściciel Legii Dariusz Mioduski. Vesović pokazywał również gesty, z których słynie Ronaldo. 

 

 

TABELA EKSTRAKLASY

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze