Serie A1: Top Volley Latina - Itas Trentino. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
Serie A1: Top Volley Latina - Itas Trentino. Transmisja w Polsacie Sport News
fot. Cyfrasport

Top Volley Latina zmierzy się z Itas Trentino w meczu dziewiętnastej kolejki ligi włoskiej. Podopieczni trenera Angelo Lorenzettiego są zdecydowanym faworytem tego starcia. Czy dopiszą do swojego konta kolejne zwycięstwo? Transmisja meczu Top Volley Latina - Itas Trentino w Polsacie Sport News.

Trentino to jedna z trzech ekip, które mają najlepszy w lidze bilans spotkań (piętnaście zwycięstw, trzy porażki). Ze stratą zaledwie jednego punktu do drużyny z Perugii zajmuje drugie miejsce. W zestawieniu Serie A1. Niedzielni gospodarze są jedną ze słabszych, jak dotąd, ekip w rozgrywkach. Z dorobkiem osiemnastu punktów zajmują jedenaste miejsce w tabeli.

 

W składzie przyjezdnych nie brakuje uznanych marek. Jedną z nich jest były zawodnik PGE Skry Bełchatów, gwiazda poprzedniego sezonu PlusLigi Srecko Lisinac. Trener Lorenzetti ma do dyspozycji również takie nazwiska, jak Davide Candellaro, Simone Gianelli, Jenia Grebennikov, Uros Kovacevic czy Aaron Russell. Po drugiej stronie siatki stanie m.in. Swan N'Gapeth, brat Earvina N'Gapetha.

 

Transmisja meczu Top Volley Latina - Itas Trentino od godziny 18:00 w Polsacie Sport News.

 

WYNIKI LIGI WŁOSKIEJ

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze