Bolid Kubicy już w Polsce!

Moto
Bolid Kubicy już w Polsce!
fot. PAP/EPA

Nowy sezon Formuły 1 tuż, tuż. Dla polskich kibiców sezon wyjątkowy, bo na najsłynniejsze tory świata wraca Robert Kubica. Polski kierowca będzie jeździć w zespole Williamsa, który we wtorek zaprezentuje swój nowy bolid w Warszawie. Polak przez kilka tygodni brał czynny udział w projektowaniu pojazdu, a ostatnio odpoczywał i trenował na Teneryfie. We wtorek o godzinie 14.30 przeprowadzimy ekskluzywny wywiad z Robertem Kubicą. Zapraszamy do Polsatu Sport i na Polsatsport.pl.

Praca nad nowym bolidem Williamsa trwała kilkanaście tygodni, a inżynierowie chętnie korzystali z ogromnego doświadczenia Kubicy. Nowy kierowca zespołu miał duży wkład w powstanie samochodu, którym będzie się ścigać w nadchodzącym sezonie. Gdy tylko bolid przybył do Polski, sponsor polskiego kierowcy zamieścił na Twitterze film, by pokazać, jak na pojeździe Formuły 1 prezentuje się jego logo.

We wtorek w Warszawie bolid zostanie oficjalnie zaprezentowany na uroczystej konferencji prasowej. Po niej przeprowadzimy wywiad z Kubicą, do którego obejrzenia i wysłuchania gorąco zachęcamy.

 

Wywiad z Robertem Kubicą we wtorek o godzinie 14.30 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl  

WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze