Zbyt pochopna reakcja sędziego? Dziwna sytuacja w siatkarskim hicie (WIDEO)

W szlagierowym starciu LSK wielkich emocji nie było. Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź gładko uległy ekipie Developres SkyRes Rzeszów 0:3. Jednostronne widowisko próbowali urozmaicić sędziowie, którzy bez powodu przerwali jedną z akcji.

Sytuacja miała miejsce w trzeciej odsłonie spotkania, przy stanie 13:17. Przy serwisie Regiane Bidias akcję przerwał gwizdek drugiego arbitra, który dopatrzył się błędu w ustawieniu w drużynie z Rzeszowa. Rozpoczęło się gorączkowe sprawdzanie. Do dyskusji włączyli się również trenerzy obu zespołów. Pomyłki siatkarek Developresu nie dostrzegli również komentatorzy Polsatu Sport. Ostatecznie nie wykazano żadnego błędu w tej sytuacji i akcję powtórzono.

– Trudno mieć pretensje do siatkarek jednej, czy drugiej drużyny. Sędziemu się gwizdnęło, przeprosił, sprawdził. Jest piłka powtórzona i nic złego się nie powinno zdarzyć – powiedział komentujący to spotkanie Ireneusz Mazur.