Boruc rozwścieczył kibica! Fortuna przeszła mu koło nosa

Piłka nożna
Boruc rozwścieczył kibica! Fortuna przeszła mu koło nosa
fot. Cyfrasport

Artur Boruc wrócił do bramki Bournemouth i zrobił prawdziwą furorę. Polski bramkarz przyczynił się do wygranej z Chelsea (4:0), ale jego postawa sprawiła, że podpadł pewnemu kibicowi. Mężczyzna stracił dużą sumę pieniędzy z powodu sensacyjnej wygranej Boruca i spółki nad "The Blues".

Niewielu oczekiwało, że "Wisienki" będą w stanie wygrać z ekipą ze Stmaford Bridge. Mało tego, że Boruc i jego koledzy zainkasowali komplet punktów, to na dodatek upokorzyli podopiecznych Maurizio Sarriego. Spora w tym zasługa byłego reprezentant Polski, który nie dał się pokonać gwiazdom Chelsea.

 

I właśnie za wysoką dyspozycję pewien mężczyzna o imieniu Ilian obraził polskiego bramkarza, wysyłając mu prywatną wiadomość. Ten człowiek wytypował zwycięzcę środowego meczu w zakładzie bukmacherskim. Postawił rzecz jasna na londyńczyków, a z jego wulgarnego komunikatu wynika, że mógł zainkasować 15 tysięcy euro. Gdy dowiedział się, że z wygranej nici, swoją frustrację wyładował na wychowanku Pogoni Siedlce.

 

Boruc po słownym ataku ze strony frustrata nieźle się uśmiał. 65-krotny reprezentant Polski wcale nie przejął się oburzonym kibicem. Wręcz przeciwnie. Udostępnił jego wiadomość za pośrednictwem Facebooka. "Ty sk***u. Zniszczyłeś moje marzenia swoimi paradami. Nienawidzę cię. Teraz jestem biedny. Mogłem wygrać 15 tys. euro pie***y idioto" - napisał nerwowy kibic.

 

WYNIKI I TABELA PREMIER LEAGUE

 

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie