Historia transferu Piątka opowiedziana... klockami LEGO! (WIDEO)

Piłka nożna
Historia transferu Piątka opowiedziana... klockami LEGO! (WIDEO)
fot. PAP

Wyobraźnia internautów nie zna granic. Popularny kanał na You Tube "My Funny Games Builder", który może pochwalić się ponad 300 tysiącami subskrypcji zaprezentował krótki filmik przedstawiający kulisy przejścia Krzysztofa Piątka do AC Milan. Historia została opowiedziana z użyciem... klocków LEGO.

Filmik trwa kilkadziesiąt sekund i widać na nim Gonzalo Higuaina, do którego podchodzi Krzysztof Piątek w koszulce Genoi, trzymajacy... pistolety w ręku. Polak grozi Argentyńczykowi i zmusza go od opuszczenia Rossoneri, po czym samemu zakłada koszulkę 7-krotnych triumfatorów Pucharu Europy. To oczywiście nawiązanie do popularnej cieszynki Piątka, który w geście radości imituje wystrzał z pistoletów. Z tego powodu nosi także przydomek "Il Pistolero".

 

"My Funny Games Builder" to popularny kanał na You Tube, który prezentuje krótkie filmiki piłkarskie opowiedziane za pomocą klocków LEGO.

 

Piątek był bohaterem styczniowego okienka transferowego, przechodząc za 35 mln euro z Genoi do AC Milan. W swoim drugim występie w nowych barwach ustrzelił dublet przeciwko Napoli w ćwierćfinale Pucharu Włoch. Szaleństwo we Włoszech pod adresem 23-letniego napastnika trwa.

 

 

 

WYNIKI I TABELA SERIE A

KN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze