Siatka zamurowana! Pokaz siły w bloku siatkarzy Cuprum (WIDEO)

Siatkarze GKS Katowice mieli niezwykle ciężkie zadanie w trzecim secie meczu przeciwko Cuprum Lubin. Ogromnym problemem okazało się dla nich przebicie się na stronę gospodarzy. Ci kapitalnie zagrali na siatce notując aż cztery efektowne "czapy".

Pierwszy set nie najlepiej wyszedł lubinianom. Przegrali w nim 23:25. W drugim zdołali się jednak podnieść i wygrali go wysoko 25:18. W trzeciej partii podopieczni Marcelo Fronckowiaka skutecznie uprzykrzyli życie swoim przeciwnikom, zwłaszcza tym grającym na skrzydłach.

Siatkarze Cuprum kapitalnie zaprezentowali się w bloku. Boleśnie przekonali się o tym zarówno zawodnicy pierwszej szóstki, czyli Karol Butryn, Tomas Rousseaux i Gonzalo Quiroga, jak i zmiennik Dominik Depowski.

Trzecia odsłona również zakończyła się zwycięstwem Cuprum. To oznacza, że przynajmniej jeden punkt zostanie w Lubinie.

Bloki Cuprum Lubin z trzeciego seta w załączonym materiale wideo.