UFC: Assuncao vs. Moraes 2. Zapowiedź gali (WIDEO)

Sporty walki

W nocy z soboty na niedzielę w mieście Fortaleza dojdzie do wyczekiwanej walki rewanżowej w kategorii koguciej. W pojedynku wieczoru Raphael Assuncao (27-5, 4 KO, 10 SUB) zmierzy się z Marlonem Moraesem (21-5-1, 10 KO, 5 SUB). Tego wieczoru w Brazylii sporo emocji z pewnością przyniesie również konfrontacja na szczycie kategorii piórkowej, w której Jose Aldo (27-4, 16 KO, 1 SUB) spróbuje zatrzymać zmierzającego do walki o pas Renato Moicano (13-1-1, 6 SUB). Zobaczcie, zapowiedź wydarzenia!

Assuncao i Moraes po raz pierwszy w klatce UFC spotkali się w czerwcu 2017 roku. Na karcie wstępnej UFC 212 lepszy okazał się Assuncao, choć wygrał niejednogłośną decyzją sędziowską po wyrównanym boju. Na przestrzeni trzech rund to Moraes wyprowadził jeden cios znaczący więcej. Obaj od tej walki zapisali w swoich rekordach same zwycięstwa. Wygrana jednemu z zawodników może zapewnić walkę o pas mistrzowski kategorii koguciej.

 

Wiele emocji z pewnością przyniesie także rywalizacja w kategorii piórkowej. W drugiej walce wieczoru dojdzie do konfrontacji Aldo z Moicano. Wydaje się, że "Człowiek z blizną" najlepsze czasy ma za sobą, ale ostatnią wygraną z Jeremym Stephensem powrócił na zwycięską ścieżkę. Teraz ma szansę zatrzymać głodnego walki mistrzowskiej Moicano i powrócić do rywalizacji o pas.

 

Transmisja gali UFC w Fortalezie w nocy z soboty, 2/3 lutego, na niedzielę od godziny 2:00 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze