LSK: Energa MKS Kalisz - Chemik Police. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
LSK: Energa MKS Kalisz - Chemik Police. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Spotkanie Energa MKS Kalisz - Chemik Police w 17. kolejce Ligi Siatkowej Kobiet ma zdecydowanego faworyta. Jest nim drużyna mistrza Polski i aktualnego lidera. Przyjezdne powalczą w sobotę o 15 ligowe zwycięstwo w sezonie. Transmisja meczu Energa MKS Kalisz - Chemik Police w Polsacie Sport News.

Policzanki po ligowej wpadce z drugim w tabeli Developres SkyRes Rzeszów wróciły na zwycięską ścieżkę, pokonując Enea PTPS Piła. Zespół Jacka Pasińskiego spisał się dobrze również w Pucharze Polski, w którym wygrał po czterech setach z Bankiem Pocztowy Pałac Bydgoszcz.

 

W Lidze Siatkowej Kobiet lepsze okazały się od nich siatkarki z Kalisza, które znajdują się po drugiej stronie ligowej tabeli. Dziesiątą drużyna ligi po fatalnej passie dziewięciu porażek zaczęła lepiej punktować, o czym świadczą dwa zwycięstwa w ostatnich trzech meczach.


O triumf w sobotę kaliszankom będzie niezwykle trudno. W rozegranym do tej pory jednym meczu między tymi zespołami padł wynik 3:1 dla Chemika. Czy i tym razem najlepszy zespół poprzedniego sezonu będzie schodził z parkietu w podniesionymi czołami?

 

Transmisja meczu Energa MKS Kalisz - Chemik Police w Polsacie Sport News. Początek o 20:30.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie