Gala tygodnika "Piłka Nożna". Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna

45. gala Tygodnika "Piłka Nożna" w Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre zapowiada się bardzo interesująco. Najważniejszym momentem sobotniego wieczoru będzie wyłonienie najlepszego Piłkarza Roku. Obok Roberta Lewandowskiego o tytuł powalczą Krzysztof Piątek i Łukasz Fabiański. Ogółem kapituła ogłosi zwycięzców w ośmiu kategoriach. Transmisja gali tygodnika "Piłka Nożna" w Polsacie Sport.

Podczas gali poznamy wyniki plebiscytu, który ma na celu uhonorowanie najlepsze osobistości polskiego futbolu. Statuetki zostaną przyznane w kategoriach: "Piłkarz", "Odkrycie", "Trener", "Drużyna", "Obcokrajowiec", "Ligowiec", "Pierwszoligowiec", oraz "Piłkarka".


"Królem" Plebiscytu od 2011 roku jest nieprzerwanie Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski i najlepszy snajper Bayernu Monachium triumfował siedem razy z rzędu. Tym razem zagrozić mu mogą Łukasz Fabiański i Krzysztof Piątek. Zwłaszcza ten drugi ma powody do dumy. Transfer w Cracovii do Genoi CFC byłe strzałem w dziesiątkę nie tylko dla Piątka, ale i samych włoskich działaczy. Wychowanek Lechii Dzierżoniów zakończył poprzedni rok na Półwyspie Apenińskim z 19 golami na koncie.


Ciekawa rywalizacja będzie dotyczyć również piłkarzy Fortuny 1. Ligi. O miano najlepszego powalczą Andrzej Niewulis (Raków Częstochowa), Bartosz Nowak (Stal Mielec), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała). W ubiegłym roku w tej kategorii nie miał sobie równych Paweł Zawistowski z Chojniczanki Chojnice. Jak będzie tym razem?


Transmisja gali tygodnika "Piłka Nożna" od godziny 20:00 w Polsacie Sport.

PN, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze