Poważny wypadek samochodowy piłkarza Juventusu. Auto do kasacji?

Piłka nożna

"Corriere Torino" poinformowało o niefortunnym zdarzeniu na drodze z udziałem piłkarza Juventusu Douglasa Costy. 28-letni Brazylijczyk jechał autostradą z Turynu do Mediolanu, miał jednak kolizję z dużo mniejszym autem. Drugi z kierowców trafił do szpitala, a jego pojazd jest w strzępach...

Jeszcze w sobotę Douglas Costa rozgrywał spotkanie z Parmą w ramach Serie A (zszedł z boiska przy stanie 1:0 - mecz zakończył się remisem 3:3), a już kilkadziesiąt godzin później doszło do groźnego wydarzenia z jego udziałem.
 
W poniedziałek rano Brazylijczyk miał wypadek na autostradzie A4 prowadzącej z Turynu do Mediolanu. Jego przyczyny nie zostały jeszcze ustalone, jednak pewnym jest, że Jeep piłkarza uderzył w dużo mniejszego Fiata Punto prowadzonego przez 47-letniego kierowcę.
 
Mężczyzna trafił do szpitala, jednak stopień jego obrażeń jest nieznany. Po zdjęciach udostępnionych przez "Corriere Torino" można przypuszczać, że kolizja byla poważna. Fiat 47-latka będzie prawdopodobnie do kasacji.
 
 
Pomocy w tej sytuacji udzielała karetka pogotowia oraz straż pożarna.
 
Costa trafił do Turynu w lipcu 2017 roku, a po roku wypożyczenia został wykupiony przez Juventus. W barwach Starej Damy rozegrał do tej pory 71 spotkań, w których zdobył siedem bramek. W tym sezonie wystąpił w 24 spotkaniach, jednak na boisku spędził tylko 939 minut.
 
Transmisje włoskiej Serie A na kanałach Eleven Sports.
 
Skrót ostatniego meczu Juventusu (3:3 z Parmą) w załączonym materiale wideo.
 
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze