Na London Stadium przyjeżdża lider tabeli z Liverpoolu. "The Reds" w tym sezonie spisują się bardzo dobrze i pewnie prowadzą na czele stawki. Jednak w ostatnim spotkaniu niespodziewanie zremisowali z Leicester City 1:1, więc w poniedziałkowy wieczór muszą odnieść zwycięstwo, by uciec goniącemu Manchester City na pięć punktów.

"Młoty" w ostatnich tygodniach rozczarowują swoich kibiców. Po wygranej 1:0 z Arsenalem odniosły trzy porażki z rzędu. W ostatnim spotkaniu rozbiła ich ekipa Wolverhampton 3:0. Drużyna Fabiańskiego znajduje się w środku tabeli, plasując się na dwunastej pozycji. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnie niepowodzenia miały miejsce na wyjazdach, w meczu z Liverpoolem stać ich na sprawienie niespodzianki. W styczniu na własnym stadionie zdobyli 7 punktów na 9 możliwych.

Powodzenie West Hamu będzie w dużej mierze zależeć od dyspozycji Fabiańskiego. Najlepszy piłkarz 2018 roku w Polsce jest kluczową postacią w klubie, przez wielu nazywanym najlepszym transferem sezonu. To na jego barkach spocznie zatrzymanie gwiazd w postaci Mohameda Salaha czy Roberto Firmino. Piłkarze Liverpoolu lubią strzelać wiele goli swoim rywalom. W bieżących rozgrywkach pokonali bramkarzy rywali 55 razy.

Relacja i wynik na żywo meczu West Ham United - Liverpool FC od godziny 21:00.