PlusLiga: MKS Będzin – Asseco Resovia. Relacja i wynik na żywo

W spotkaniu 18. kolejki PlusLigi siatkarze MKS Będzin podejmą w Sosnowcu Asseco Resovię. Dojdzie więc do starcia ostatniej i przedostatniej drużyny w tabeli. Relacja na żywo z meczu MKS Będzin – Asseco Resovia na Polsatsport.pl od godziny 20.30.

W szesnastu dotychczasowych meczach rozgrywek PlusLigi siatkarze MKS Będzin ponieśli aż piętnaście porażek. Jedyne do tej pory zwycięstwo odnieśli właśnie z Asseco Resovią, którą ograli 3:0 w Hali Podpromie w rozegranym 3 listopada meczu 5. kolejki. Sporo emocji przyniósł zwłaszcza pierwszy set, zakończony porażką gospodarzy 33:35. Po serii jedenastu porażek władze MKS zwolniły trenera Gido Vermeulena; we wtorek zastąpi go dotychczasowy asystent Emil Siewiorek.

Drużyna z Podkarpacia w piętnastu spotkaniach zgromadziła 14 punktów i wyprzedza ekipę MKS zdecydowanie, bo aż o osiem oczek. Nie jest to jednak wcale powód do radości – naszpikowana gwiazdami Asseco Resovia miała w tym sezonie walczyć o medal PlusLigi, tymczasem jest numerem jeden, ale na liście rozczarowań. W tegorocznych meczach podopieczni trenera Gheorghe Cretu nie ugrali nawet seta. Przegrali po 0:3 kolejno z ONICO Warszawa, GKS Katowice i Aluron Virtu Wartą Zawiercie.

Relacja na żywo z meczu MKS Będzin – Asseco Resovia na Polsatsport.pl od godziny 20.30.