Bayern Monachium ogłosił transfer mistrza świata, ale... jego klub zaprzecza! "Jesteśmy zaskoczeni"

Piłka nożna
Bayern Monachium ogłosił transfer mistrza świata, ale... jego klub zaprzecza! "Jesteśmy zaskoczeni"
fot. PAP

Na początku stycznia Bayern Monachium ogłosił pozyskanie Benjamina Pavarda. Mistrz świata miał dokończyć sezon w Stuttgarcie, a po jego zakończeniu przenieść się do nowego klubu. Tymczasem Michael Reschke ma inne zdanie na ten temat...

Dyrektor sportowy VfB Stuttgart uważa bowiem, że do żadnego porozumienia nie doszło, a jego zespół w dalszym ciągu otrzymuje oferty za Francuza. Z kolei na początku stycznia dyrektor sportowy Bayernu Hasan Salihamidzic chwalił się dopięciem tego transferu.

 

- Znaliśmy go nawet przed startem mistrzostw świata. Zdecydowaliśmy się wcześnie złożyć ofertę, a on podpisał ją kilka dni temu. Był pierwszym wyborem podczas mundialu, no i został mistrzem świata - powiedział 9 stycznia.

Co ciekawe, dzień przed tą wypowiedzią Salihamidzic miał skontaktować się z Reschke w sprawie Pavarda, ale słysząc odmowę, stwierdził, że Bayern skorzysta z klauzuli wykupu. Ta wynosi 35 milionów euro. Jak informuje "Sport Bild", wszyscy w Stuttgarcie są zaskoczeni stanowiskiem monachijczyków.

 

Przenosiny Pavarda zostały potwierdzony nie tylko przez Salihamidzica, ale również przez samego piłkarza.

 

WYNIKI I TABELA BUNDESLIGI

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze