PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

W meczu kończącym osiemnastą kolejkę zmagań w PlusLidze zmierzą się ligowi sąsiedzi. Cerrad Czarni Radom podejmą Aluron Virtu Wartę Zawiercie. Jurajscy Rycerze notują serię zwycięstw. Czy podtrzymają ją na Mazowszu? Transmisja meczu Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie w Polsacie Sport.

Po znakomitym rozpoczęciu sezonu Czarni nieco spuścili z tonu. Długo utrzymywali się w czołowej trójce zestawienia. Teraz mają na koncie sześć porażek i są piątą drużyną PlusLigi. W poprzednim meczu niespodziewanie gładko przegrali z ONICO Warszawa, więc z pewnością będą chcieli odbudować morale wygrywając przed własną publicznością z ekipą z Zawiercia.

 

- Musimy wyeliminować nasze błędy, zagrać dobrze taktycznie i wygrać - powiedział Norbert Huber, środkowy WKS-u cytowany przez portal wksczarni.pl.

 

Nie będzie to jednak łatwe, bowiem Jurajscy Rycerze to w tym sezonie bardzo silny zespół. Dodatkowo prezentuje ostatnio wysoką formę, co udowodnił pokonując 3:1 ONICO oraz 3:1 Chemika Bydgoszcz. Zawiercianie awansowali także w turnieju finałowym Pucharu Polskim, lecz w półfinale trafili na ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle, która nie ma sobie równych na krajowej arenie. 

 

Warto wspomnieć, że swój udział w turnieju podopieczni Marka Lebedewa i Dominika Kwapisiewicza zawdzięczają właśnie wygranej z Cerrad Czarnymi w ćwierćfinałowym starciu. W pierwszej rundzie PlusLigi lepsi w okazali się radomianie wygrywając na wyjeździe bez straty seta. Która z drużyn zakończy sezon z lepszym bilansem bezpośrednich spotkań?

 

Transmisja meczu Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

 

WYNIKI I TABELA PLUSLIGI

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze