UFC 234: Intensywnie, ale z szacunkiem. Bohaterowie głównych walk po spotkaniach twarzą w twarz

W nocy z soboty na niedzielę odbędzie się gala UFC 234. W Melbourne dojdzie dojdzie do starcia o pas kategorii średniej między Robertem Whittakerem a Kelvinem Gastelumem. Być może poznamy też kolejnego pretendenta, którego wyłoni walka Israela Adesanyi z Andersonem Silva. Bohaterowie najważniejszych pojedynków po czwartkowej konferencji prasowej spojrzeli sobie w oczy...
UFC 234: Intensywnie, ale z szacunkiem. Bohaterowie głównych walk po spotkaniach twarzą w twarz
fot. youtube.com

Dla Whittakera (20-4, 9 KO. 5 SUB) będzie to pierwsza obrona tytułu. Co prawda, kiedy już był posiadaczem pasa, bił się z Yoelem Romero, ale jego przeciwnik nie zmieścił się w limicie kategorii średniej, więc ich starcie straciło rangę mistrzowską. Z kolei Gastelum (15-3-1NC, 6 KO, 4 SUB) stanie przed pierwszą szansę wywalczenia najcenniejszego trofeum w świecie MMA.

 

Między bohaterami walki wieczoru nie ma złej krwi. Obaj podchodzą do siebie z szacunkiem, zdając sobie sprawę ze swoich mocnych stron.

 

Tuż przed nimi w oktagonie zamelduje się kreowany na wielką gwiazdą Israel Adesanya (15-0, 13 KO) oraz legendarny Anderson Silva (34-8-1NC, 22 KO, 4 SUB) . Mało kto daje jakiekolwiek szanse doświadczonemu Brazylijczykowi. Choć ten najlepsze lata ma za sobą, to z pewnością nie można go lekceważyć.

 

 

Transmisja UFC 234 w nocy z soboty na niedzielę od godziny 4:00 w Polsacie Sport!

Zobacz także:
Podziel się:
Skomentuj:
pobierz aplikację pobierz aplikację
Polsat Sport
Najnowsze wiadomości sportowe z kraju i ze świata!
zamknij