PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W ramach 19. kolejki PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów podejmie PGE Skrę Bełchatów. Siatkarze obydwu zespołów nie mogą zaliczyć bieżących rozgrywek do udanych. Gospodarze zajmują jedenastą pozycję w tabeli, podczas gdy mistrzowie Polski plasują się na szóstej pozycji. Relacja i wynik na żywo od godziny 14.45 na Polsatsport.pl.

Rzeszowianie koniecznie muszą zacząć punktować, by uratować sezon. Po wygranej w ostatniej kolejce 3:1 z MKS Będzin, stawią czoła rozczarowującej PGE Skrze. Mistrzowie Polski nie wygrali od początku stycznia i są coraz bliżej opuszczenia czołowej szóstki gwarantującej udział w play-offach. Spotkania tych drużyn zawsze były zacięte, dlatego pomimo aktualnej formy w niedzielne popołudnie powinniśmy być świadkami dobrego widowiska.

Ciężko znaleźć odpowiedź na słabą dyspozycję Skry i Resovii. Obydwie drużyny mają napięty terminarz, a Skra musi zmagać się z licznymi kontuzjami. Sytuację w obydwu obozach skomentował analityk mistrzów Polski, Robert Kaźmierczak.

- W drużynie rywali praktycznie cała czternastka jest gotowa do gry, a trener może dokonać na każdej pozycji kilku zmian. Problemy Rzeszowa polegają bardziej na tym, by odnaleźć tożsamość swojego zespołu, a czas się kończy, dlatego punkty są im bardzo potrzebne. My z kolei mamy głównie kłopoty zdrowotne. Obyśmy się z tego jak najszybciej wykaraskali - powiedział dla oficjalnej strony bełchatowian.

Relacja i wynik na żywo z meczu Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów od godziny 14.45 na PolsatSport.pl.

MM, PolsatSport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze