Marciniak sędzią hitowego starcia w Lidze Mistrzów!

Piłka nożna
Marciniak sędzią hitowego starcia w Lidze Mistrzów!
fot. PAP

Polski sędzia międzynarodowy Szymon Marciniak został wyznaczony do poprowadzenia pierwszego meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Ajaksem Amsterdam i Realem Madryt. Dla sędziego z Płocka będzie to już czwarty mecz Champions League w tym sezonie.

Polski skład sędziowski na czele z Marciniakiem po raz kolejny posędziuje ważne zawody w najbardziej prestiżowej lidze świata. Asystentami 38-latka na ten mecz będą Tomasz Listkiewicz i Paweł Sokolnicki. Na sędziego technicznego wyznaczono Tomasza Musiała, a sędziami VAR będą Paweł Raczkowski i Paweł Gil.

 

Dla sędziów z Polski będzie to już czwarty mecz Ligi Mistrzów w tym sezonie. Poprzednio Marciniak i spółka byli rozjemcami w meczach: Crveny Zvezdy z SSC Napoli (0:0), Interu Mediolan z FC Barceloną (1:1) i Paris Saint-Germain z FC Liverpoolem (2:1).

 

We wszystkich tych meczach Marciniak pokazał łącznie 17 żółtych kartek i podyktował jeden rzut karny.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze