MB Boxing Night: Na fali zwycięstw po mistrzostwo Polski na gali „Ostatni Taniec”!

Sporty walki

Grupa MB Promotions odkrywa kolejne karty przed galą MB Boxing Night: „Ostatni Taniec”. Już 6 kwietnia w katowickim Spodku dojdzie do starcia Damiana Wrzesińskiego (16-1-2, 5 KO) z Kamilem Młodzińskim (11-2-4, 6 KO), którego stawką będzie pas mistrza Polski w kategorii superlekkiej.

Damian Wrzesiński aktualnie notuje serię trzech wygranych pojedynków z rzędu, a pozostaje niepokonany od siedmiu występów. Popularny „Wrzos” miał już okazję dwukrotnie wystąpić na wydarzeniach organizowanych przez Mateusza Borka i jego grupę MB Promotions i dwukrotnie mierzył się z Michałem Chudeckim. To właśnie rewanżowe starcie z poznańskim pięściarzem okazało się przepustką do występu na gali w katowickim Spodku. Wrzesiński jest posiadaczem pasów Mistrza Polski w kategorii lekkiej oraz superlekkiej.
 
Rywalem Wrzesińskiego w Katowicach będzie Kamil Młodziński, który wydaje się, że w końcu odnalazł odpowiednią drogę w swoim sportowym życiu. Po krótkiej serii niefortunnych remisów i porażek przyszła w końcu passa trzech wygranych  z rzędu. W swoim ostatnim pojedynku, po efektownej walce Młodziński pokonał Rafała Grabowskiego podczas gali MB Boxing Night: „Wojna Domowa”. 28-latek zapewnia, że ma apetyt na jeszcze więcej wygranych, a walka z Wrzesińskim będzie doskonałą okazją, aby zaprezentować się z jeszcze lepszej strony. Młodziński ma w swojej kolekcji pas Międzynarodowego Mistrza Polski w kategorii lekkiej.
 
Starcie Wrzesiński – Młodziński zostało zakontraktowane na dziesięć rund. Stawką pojedynku będzie pas Mistrza Polski w kategorii superlekkiej.
 
Aktualna karta walk MB Boxing Night: "Ostatni Taniec":
 
Robert Parzęczewski (22-1, 15 KO) vs TBA
Damian Jonak (41-0-1, 21 KO) vs Andrew Robinson (21-4-1, 6 KO)
Mariusz Wach (33-4, 17 KO) vs TBA
Damian Wrzesiński (16-1-2, 5 KO) vs Kamil Młodziński (11-2-4, 6 KO)
 
Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie