Puncher Extra Time: Przygotowania do wielkich gal! Co u Błachowicza i Jonaka?

Sporty walki
Puncher Extra Time: Przygotowania do wielkich gal! Co u Błachowicza i Jonaka?
fot. Polsat Sport

W kolejnym odcinku "Puncher Extra Time" sprawdzimy stan przygotowań uczestników gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec, poznamy rywala Arkadiusza Wrzoska na FEN 24 oraz porozmawiamy z Janem Błachowiczem. Premiera programu o 20:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight.

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne istotne gale sportów walki w naszym kraju. W poniedziałek poznaliśmy nowych bohaterów MB Boxing Night: Ostatni Taniec 6 kwietnia w katowickim Spodku. Co do powiedzenia przed ciekawie zapowiadającym się polskim starciem mają Kamil Młodziński i Damian Wrzesiński?
 
Głos zabierze także inny bohater wydarzenia, Damian Jonak. Rozmowa z nim odbędzie się na jego terenie, a także przyszłej arenie zmagań.
 
Na ostatniej prostej przed występem na UFC w Pradze jest Jan Błachowicz, którego czeka starcie z Thiago Santosem. Dla Polaka będzie to pierwszy main event w największej organizacji MMA na świecie.
 
W magazynie poznamy rywala Arkadiusza Wrzoska na gali FEN 24 w Warszawie, a na deser przyjrzymy się newsom z KSW 47.
 
Premiera magazynu "Puncher Extra Time" o 20:00 na Polsatsport.pl i w Polsacie Sport Fight. Pierwsza powtórka w Polsacie Sport o godz. 23:00.
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze