Wrzesiński: Walka na terenie rywala dodatkowo mnie motywuje

Sporty walki

Kamil Młodziński (11-2-4, 6 KO) występ w Katowicach traktuje jak pojedynek u siebie. To w końcu bardzo blisko jego rodzinnych Mysłowic. Damian Wrzesiński (16-1-2, 5 KO) nie jest jednak przestraszony. - Wypełnia mnie energia - powiedział.

W poniedziałek poznaliśmy drugą walkę gali MB Boxing Night: Ostatni Taniec, która odbędzie się 6 kwietnia w katowickim Spodku. O pas mistrza Polski w wadze superlekkiej powalczą Damian Wrzesiński oraz Kamil Młodziński. Ten pierwszy jest niepokonany od siemiu pojedynków.

 

- Kamil ostatnio wygrywa w dobrym stylu. To dla mnie kolejne wyzwanie. Musze przeskoczyć tę poprzeczkę. Kiedy otrzymałem szczegóły walki z Kamilem, to wypełniła mnie energia. Nawet teraz cały buzuję! - powiedział.

 

Z kolei Młodziński w końcu odnalazł swój sposób boksowania. Po przeplataniu porażek remisami wygrał trzy razy z rzędu, a w kwietniu stanie przed jednym z najpoważniejszych wyzwań w karierze.

 

- Damian jest doświadczonym zawodnikiem. Na pewno będzie niewygodny, ale mam już pewien plan, który ustaliłem z trenerem - przyznał.

 

Walka odbędzie się w Katowicach, czyli niespełna 15 kilometrów od Mysłowic - miejsca urodzenia Młodzińskiego. To dodatkowo motywuje... Wrzesińskiego.

 

- Zasuwaj ciężko, musimy dać świetną walkę! Kilka razy biłem się na terenie rywala i nie było to dla mnie problemem - dodał "Wrzos".

 

Wypowiedzi pięściarzy w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie