W jednej z ostatnich akcji Angel Di Maria mógł nabawić się bardzo poważnej kontuzji ręki. Ścigając się z Ashleyem Youngiem został wepchnięty w barierki otaczające boisko. Argentyńczyk wbiegł w nie z takim impetem, że ledwo udało mu się wyhamować. W tej sytuacji bardzo ucierpiała jego ręka, długo zwijał się z bólu poza murawą.

 

Piłkarze obu drużyn ruszyli, aby poszukać sprawiedliwości i wywiązało się spore zamieszanie. Sędzia nie ukarał nikogo żółtą kartką, a przecież Young miał już na swoim koncie kartonik.

 

Kilka minut wcześniej Di Maria zmarnował doskonałą okazję na otwarcie wyniku. Argentyńczyk minął Davida De Geę i miał przed sobą tylko pustą bramkę, ale kopnął w jej stronę zbyt lekko i hiszpański bramkarz zdążył interweniować. Sędzia pokazał jednak spalonego piłkarza PSG.

 

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2018/2019 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym PolsaciePlusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.