"Aga zaczyna od zera, ponieważ nie ma doświadczenia tanecznego, ale kto jak nie ona wie, co to jest dyscyplina i pracowitość. Mimo wszystko chcę, żeby poznała taniec od strony magii, może nie od strony wyścigu, bo to akurat miała wystarczająco długo. Pierwszy raz tańczę ze sportmenką, będzie challenge (...) - napisał Terrazzino na Instagramie.

 

 
 
 
View this post on Instagram

W koncu moge wam oficialne przedstawic moja partnerka w nowe edycj TZG @tanieczgwiazdami 🕺🏻💃 Mam zasczyt zatanczyc z legenda polskiego tenisa Agnieszka Radwanska !!! 🎾🎾🎾@aradwanska  Aga zaczyna od zera poniewaz nie ma doswiadczenie tanecznego ale Kto Jak nie ona wie Co to jest disciplina i pracowitosc... ale mimo wsztyko chce zeby poznala taniec od strone magi moze nie od strony wyscigu bo to akurat miala wystarczajaco dlugo ... pierwszy raz tancze z sportswomenka , bedzie challenge ... ale Lubje i krok po krok , po woli i z duza pasja bede jej przestawil moj magyczne  swiat Tańca !  Ale juz teraz Jak widze Jak juz po godzinach kroki wytrenowane wychodza ,piekne sie swieca jej oczy ... a to najlepsza nagroda dla mnie ;))) No to zaczynamy  ta podroz , mam nadzeje ze tak samo Bedziecie przezywac te nasze emocje z nami i bedziecie swiadkami fajnej podrozy .. #dwts #tanieczgwiazdami #tenisstar #dancedance #start #collectmomentsnotthings

A post shared by Stefano Terrazzino (@stefanoterrazzino) on Feb 11, 2019 at 12:02pm PST


 


Włoch ma na koncie dwa zwycięstwa w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - w parze z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz.

 

"Isia" nie będzie jedyną przedstawicielką świata sportu w programie. Na parkiecie zaprezentuje się także Joanna Mazur, niewidoma biegaczka, która ma na swoim koncie medale mistrzostw świata i Europy.

 

Start dziewiątej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" już 1 marca. Więcej o programie TUTAJ.